Blerando – Albës: Nëse del nesër, nuk përshëndetem me ty, kam frikë se shkrihem kur ta jap dorën

Blerando dhe Alba kanë bërë një bisedë se bashku teksa po qëndronin në oborr.

Ai i ka thënë Albës që nëse ajo del, nuk do t’ia jepte dorën, përcjell Klankosova.tv.

“Nëse kishe dal, unë nuk kisha ardhë me ta dhënë dorën, mërzitem, shkrihem krejt”, është shprehur ai.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *